LOCAMAHAL’DE HER GÜN KELEBEKLER KADAR ÖZGÜR…

Mis kokan çiçeklerin arasında yürürken bir ayrıntı gözünüze takılacak. Yüzlerce kelebeğin süslediği rengarenk bir bahçe...

Locamahal’de masalsı bir deneyim yaşamak için özel bitki ve çiçeklerden tasarlanan kelebek bahçesine gidip, renklerin yaşamla uyumuna tanıklık edebilirsiniz.
HER DETAYI BİR BAŞKA AYRICALIK…
Burada güzelliklerin sınırı yok! Locamahal’de baktığınız her yer bambaşka ayrıcalıkta…

Kapalı yüzme havuzunda yüzebilir, streetball sahasında basketbol oynayabilirsiniz. Hobi bahçesinde yeni hobiler edinebilir veya pilates/yoga salonunda tazelenebilirsiniz.


BRANŞINI SEÇER, İSTEDİĞİN SPORU YAPARSIN

Locamahal Veliefendi’nin içinde, tam 650 metre uzunluğunda bir parkur bulunuyor. Bu parkur; koşu, yürüyüş ve bisiklet yollarının tamamını içinde barındırıyor. Size de sitenin dışına çıkmadan, ter atmak istediğiniz yolu seçmek kalıyor!
 
GELECEK LOCAMAHAL’DE!
 
Şehrin merkezi Veliefendi’de, E5 otoyolunun yanı başında, üstelik Kiptaş güvencesiyle yükselen Locamahal Veliefendi; ulaşım imkanları da hesaba katılınca yatırımcılara kaçırmak istemeyecekleri bir kazanç fırsatı sunuyor.


BU LOCA ÇOCUKLAR İÇİN...

Locamahal Veliefendi, en değerli varlıklarımız olan çocuklara eşsiz bir oyun alanı konforu sunuyor.

Atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak ve oyun tepelerinden oluşan temalı oyun parklarında, çocuklar keyifle vakit geçirecek.

Onlar gönüllerince eğlenirken, siz gönül rahatlığıyla dinleneceksiniz.
MAVİNİN HER TONU SİZE EŞLİK EDECEK
Uçsuz bucaksız deniz manzarası gündüz başka, gece başka güzel.

Bu huzur veren manzaraya dalıp gitmemek mümkün değil. Üstelik mavi sadece manzaranız değil, yaşamın kendisi olacak. Dinlenme ve yürüme alanlarının yanında bulunan geniş su bahçeleri ve süs havuzları sayesinde, suyun saflığı ve ferahlatıcı etkisi size her anınızda eşlik edecek.


TÜM GÜZELLİKLER SİZİNLE BERABER KORUMA ALTINDA!

Hayalleriniz, sevdikleriniz, aracınız ve siz… Locamahal’de yaşamı güzelleştiren her şey güvence altında. 7/24 özel güvenliği, kapalı otoparkı ve size özel yaşam alanıyla Locamahal’de içiniz rahat, sevdikleriniz güvende olacak.